100% Güvenli Alışveriş
0212 511 93 98
Sipariş Takibi
Kaliteli Blog
Müşteri Temsilcisi Yukarı Çık
  1. Hırdavat Yapı Market
  2. Sigara Sarma Makineleri
  3. Topmatik Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi
Topmatik Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi

Topmatik Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi

5 5 5945

calbor touch dahil her makarona uyumludur

5% İndirimli 2.205,00 TL
2.100,00 TL 283,97 USD


Bu ürünü Kapıda Ödemeli satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle Toplu siparişlerinizde
özel fiyat isteyebilirsiniz.
Toptan İste

Topmatik Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi Özellikleri

Topmatik hazneli slim sigara sarma makinesi ile, yorulmadan, fazla ber işlem yapmadan dolum yapabilirsiniz. Kollu slim sigara sarma makinesi, geliştirilerek, hazneli hale dönüştürülen, hazneli topmatik slim sigara sarma makinesi, tütün sıkılık gevşeklik miktarı ayarlanabilir şekilde yapılmıştır. İnce bir ayar ile yapılan, Topmatik slim hazneli sigara sarma makinesi, toz tütün dahil her tütünü doldurabilecek şekilde tasarlanmıştır. Calbor touch makaron dahil olmak üzere, flitre takılmaz ağızlığı her makarona uyumludur. Makaron değiştirme işlemi yapmanıza gerek kalmaz. Dulum esnasında daha da kolaylık olsun diye, el butonu hariç bir de, ayak pedalı makineye monte edilmiştir. Bu sayede bir elinizle makaronları takarak, diğer elinizin boşta kalmasını sağlar. Kullanımı oldukça basit olan, Topmatik hazneli slim sigara sarma makinesi, çalışma esnasında çok az ses çıkarır. Evde kullanabilirsiniz. Top o matic makine kalitesi makineyi, hazneli ve motorlu kullanımda sorunsuz çalışma olanağı sağlamıştır. Makine yapımında kullanılan, özel tütün kesme bıçağı, kaygan makaron ağızlığı ve tütünü tam kavrayan aşığı sayesinde, hazır sigaralar ile aynı kaltede dolum yapmanızı sağlar. Tütün doldurma şekli kızaklı yani ittirmeli sistem ile olan, Topmatik hazneli slim sigara sarma makinesi, Tütünü makarona doldururken kırmaz. Bu sayede hazırlanan sigaralarda kül dökülme, erken sönme gibi sorunlar yaşanmaz. Uzun süreli kullanımda genellikle ihtiyaç duyulan parçalarından olan, bıçak ve kaşık tedariğini, tarafımızdan yapabilir ve bunların nasıl değişmesi gerektiği hakkında bizden destek alabilirsiniz. Elektrik sistemi olarak, olası oluşabilecek arızaların önüne geçmek için, makine üzerinde kolayca değiştirilebilir koruyucu cam sigora mevcuttur. Bu sigorta makinenin tütün sıkışması gibi durumlarda, güçlü motorun aksamlara zarar vermesini engeller. Bu durumda sigorta devreye girerek, makinein çalışmasını durdurur. Bu durumda yapmanız gereken, sıkışan tütünü temizledikten sonra sigortayı değiştirmek. Değiştireceğiniz sigorta size tarafımızdan makine ile beraber gönderilmektedir. 

Diğer özellikler;

Kolayca çıkarılıp takılabilen hazne sistemi

Pervane hız ayarını ayarlayan kontrol düğmesi

Çok hafif tütünlerin eşit miktarda dolumu için ağırlık çubuğu

Dolum işlemini daha seri hale getirmek için ayak pedallı olması

Fazla alan kaplamayan ve uzun kullanımda oynama yapmayan kısa ayaklı motor sistemi

Tütün sıkışması durumunda resetleme sivici

Garanti ve İade Koşulları

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte kalitelial.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bedel İadesi:
  • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 3 iş günü içersinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız pikosis tarafından tanımladığınız hesabınıza geri ödenir. Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.

Ödeme Seçenekleri

Kargo ve Teslimat

Topmatik Hazneli Slim Sigara Sarma Makinesi ile ilgili yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmış olmalısınız!

Giriş Yap Üye ol
Sepetinize eklendi.
<