100% Güvenli Alışveriş
0212 511 93 98
Sipariş Takibi
Kaliteli Blog
Müşteri Temsilcisi Yukarı Çık

Spor Masajı

Spor masajı, bir sporcunun iyileşme süresini hızlandırmak, kas ağrısına ve yaralanmayı önlemeye yardımcı olmak için, genellikle derin dokulara uygulanan bir masaj çeşididir.

Masaj Çeşitleri ve Faydaları

Vücudun farklı bölgelerine veya iyileştirici yaklaşımlara odaklanan birkaç masaj türü vardır. Masaj, ellerle vücudu ovma ve yoğurma uygulamasıdır.

Yeni Kıyafet Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kıyafet alışverişi, ödüllendirici ve rahatlatıcı bir aktivite veya göz korkutucu bir deneyime dönüşebilir. Her şey sizin tavrınıza ve yaklaşımınıza bağlıdır.

Evde Epilasyon Yaparken Acımaması İçin Ne Yapılmalı

Epilasyon işlemi esnasında ağrıları azaltmak için bazı uygulanması gereken unsurlar vardır. Bu yazımızda size bu unsurlardan bahsedeceğiz.

Epilatör Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Epilatör, aynı anda birden fazla tüyü mekanik olarak kavrayarak ve dışarı çekerek tüyleri almak için kullanılan elektrikli bir cihazdır.

Dürbün Satın Alırken Göz Merceği Seçimi

Herhangi bir göz merceğinin temel amacı, net bir görüntü elde etmek için ışığı toplamaktır. Bunun zorluğu, teleskobun göreceli odağına bağlıdır

Dürbün Çeşitleri

Dürbün, uzaktaki nesneleri gözlemleyebileceğiniz optik bir cihazdır.

Sakal Kesme Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Sakalı tıraş etmenin, düzeltmenin veya kesmenin birçok yolu vardır. Fakat sık eğilime sahip yüz kıllarının üstesinden gelecek bir sakal düzeltici ararken dikkate alınması gereken birkaç nokta da vardır.

Dürbünler

Dürbün Uzaktaki nesnelerin büyütülmüş stereoskopik görüntüsünü sağlamak için, tek bir çerçeve üzerine monte edilmiş her göz için bir tane olmak üzere iki benzer teleskoptan oluşur

Dünyanın En İlginç Otomobilleriyle Tanışmaya Hazırmısınız

Geçmişten günümüze piyasaya damgasını vurmuş, en ilginç otomobillerden bahsedeceğimiz yazımıza vakit kaybetmeden geçelim.

Elektrikli Süpürge Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Bir elektrikli süpürgenin ne kadar etkili olduğunu belirleyen bazı kriterler vardır. Bu kriterleri bilmeniz alacağınız ürünü seçerken daha bilgili olmanızı sağlar.

Elektrikli Süpürgelerde Emiş Gücü Nedir

Elektrikli süpürge alırken dikkat edilmesi gerekn kriterlerler vardır. Bu kriterlerin başında, emiş gücü yer alır.

Torbasız ve Torbalı Elektrikli Süpürgeler Arasındaki Farklar

Torbalı elektrikli süpürgeler ve torbasız elektrikli süpürgeler olmak üzere iki guruba ayrılır. Bu guruplar arasındaki avantaj ve dezavantaj sağlayan özellekler vardır.

Elektrikli süpürge

Elektrikli süpürge, ortamdaki katı ve sıvı maddeleri emip uzaklaştırmaya yarayan bir ev aletidir.

Acura AC 777 zayıflama kemeri

Egzersiz rutininiz dışında kilo vermenize yardımcı olabilecek başka bir şey olup olmadığını merak ediyor muydunuz? Bu fazla göbek yağını hızlı bir şekilde yakmak ister misiniz?

2020 den Sonra Tanışacağımız Bazı Teknolojik Ürünler

Teknoloji, mal veya hizmetlerin üretiminde ya da bilimsel araştırma gibi hedeflerin gerçekleştirilmesinde kullanılan teknik, beceri, yöntem ve süreçlerin toplamıdır.

Teknoloji

insan hayatını kolaylaştırmak için bilimsel bilgiyi pratik amaçlar doğrultusunda kullanmaya teknoloji adı verilir. Teknoloji bilimsel bilgiyi kullanarak araç geliştirme uygulamasıdır.

Masaj ve Faydaları

Masaj cildinizi, kaslarınızı, tendonlarınızı ve bağlarınızı bastırmak ve ovalamak için kullanılan genel bir terimdir. Masaj terapisi, talep ve popülaritede büyüyen bir tedavi yaklaşımıdır.

Bir Waffle Makinesi İle Yapabileceğiniz Bazı Yiyecekler

Bir waffle makinesinin sadece bir şey yaptığını düşünebilirsiniz. Ancak waffle makinesi ile, kek, pizza, tarçınlı rulo, pastırma, mısır ekmeği, ızgara peynir, Frittata, muzlu ekmek waffle, ızgara tarçınlı elma, çikolata parçacıklı kurabiye gibi birçok lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsinz.

Kadınların En Çok Alışveriş Yaptığı Siteler

Alışveriş siteleri

Ucuz Alışveriş Siteleri

Günün Yorgunluğundan Sonra Masaj Keyfi

Bir kişinin kaslarını ve diğer yumuşak dokuları yoğurma veya manipüle etme uygulamasıdır. Kaslara, tendonlara, bağlara ve fasyaya tutunmayı, hareket etmeyi ve baskı yapmayı içeren bir manuel terapi şeklidir.

Tıraş Makinesi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tıraş makinesi, kuaförlere ödenen paraları daha aza indirmek, yada coronavirüs gibi bulaşıcı hastalıklara yakalanmamak için, tercih edilen elektronik kişisel bakım ürünüdür.

En Güvenilir İnternet Alışveriş Siteleri

İnternet alışverişinin yapılabilmesi için güven kavramının en başta olması lazım. İnsani duyguların en başında gelen ve en en ihtiyaç duyulan histir. Güvenin zıtı - güvensizlik - şüphedir. Şüphe gönül rahatkığı ile yapılan ticaretin önüne geçer.

Kafa Fenerleri

Karanlık yerlerde veya mağaracılık, oryantiring, yürüyüş, kayak, kamp, ​​dağcılık, madencilik veya dağ bisikleti gibi karanlık koşullarda açık hava etkinlikleri için başa yapıştırılan bir ışık kaynağıdır.

Powertec TR-3200 Traş Makinesi

Powertec traş makinesi, hem saç, hem sakal kesiminde kullanabileceğiniz, yedek bataryalı, 8 adet farklı boyutlarda kesim tarakları olan iki kademe hız ayarı olan kablolu veya kablosuz kullanabileceğiniz bir traş makinesi çeşididir.

Saç kesme makineleri

Saç kesme makinesi berberlere, kuaför salonlarına ihtiyaç duymadan kendi saçınızı, kendiniz kesebileceğiniz cihazdır.

Relax Tone Masaj Aleti

Relax tone masaj aleti, zarif görünümlü, kaliteli, Manevra kabiliyeti yüksek 360 derece merkez dışı eksen tasarımı ile kolay taşınabilir şık görünümlü yapıya sahiptir.

Zayıflama Kemerleri

Zayıflama Kemeri, nokta fizik terapisini egzersiz bilimi ile birleştiren yeni tasarlanmış bir üründür. Kemer, kilo vermenize yardımcı olacak noktaları uyarır. Vücut yağını azaltmaya yardımcı olur.

Acura AC-777 Herkül 5 Motorlu Paletli Zayıflama Kemeri

Acura ac-777 masaj aleti 5 adet motora sahiptir. Eleketrik ile çalışır. Masaj işlemini titreşim ile yapar. Kullanım kolaylığı sağlayan kumandası vardır. Bu kumanda ile cihazın hız ayarını ve ya açıp kapatma işlemini yapabilirsiniz.

Hassas Teraziler

Hassas teraziler, tartı aletlerinin özel bir kategorisidir. Hassas terazileri, çok kesin bir sayıya genellikle miligrama tartmak için kullanılan bir terazi olarak tanımlıyoruz.

Terazi Çeşitleri

Terazi, adalet olarakta tanımlanan, sebze, meyve, kuruyemişler vb. gıdaları tartmakta kullanılan elektronik ve manuel olarak üretilmiş cihazlardır.

Mutfak Robotları ve Sağladıkları Kolaylıklar

Mutfak robotu, hemen hemen tüm yiyecekleri hızlı ve kolay bir şekilde doğrayabilen, dilimleyebilen, parçalayan, öğüten ve püre edebilen çok yönlü bir mutfak cihazıdır.

Saç Şekillendirici

Saç şekillendirme, kişisel bakım, moda ve kozmetiklerin bir yönü olarak kabul edilebilir, ancak pratik, kültürel ve popüler düşünceler de bazı saç stillerini etkiler.

Saç Kurutma Makineleri

Saç kurutma mkaineleri, fön makinesi olarakta bilinen, saçları kurutmak ve şekillendirmek için kullanılan bir elektrikli cihazdır. Bir ısıtma bobinine hava üflemek için bir elektrikli fan kullanır, hava kurutucudan geçerken ısınır. 

Epilasyon ve Epilatör

Epilatör, birden fazla cımbız seti içeren dönen bir silindire sahip küçük, el tipi bir cihazdır. Epilatör, tüyleri köklerden çıkarmak için kullanılan elektrikli bir cihazdır. Tıpkı cımbız veya ağda gibi kılları folikül seviyesinde deriden çıkarır.

Av Kamp Malzemeleri

Kamp, çadır veya eğlence aracı gibi bir barınakta evden uzakta konaklanılarak yapılan açık hava etkinliğidir. Herkesin kolayca yaşayabileceği bir aktivitedir.

Masaj Aletleri

Masaj, vücudu rahatlatmak, canlandırmak ve iyileştirmek için farklı fiziksel temas türleri kullanan bir tedavidir. Çok çeşitli duygusal ve fiziksel sağlık problemlerini tedavi etmek için kullanılır.

Tıraş Makineleri

Bakımlı erkek, hem temizliğine hem de kendisine özen gösteren erkektir. Kendisine saygısı olan, kendisini seven her insan bakımlıdır. Kişi, kendisine ve çevresine duyduğu saygıyı bakımıyla aksettirir.

Mutfak Robotları

Evlerimizin en büyük yardımcıları arasında yer alan mutfak robotları; şık tasarımları, aynı anda birden fazla işi yapabilme özellikleri ve zamandan sağladıkları tasarruf ile olmazsa olmaz ürünlerin başında bulunuyor.

Pilates Topu, Pilates Topu Fiyatları

Pilates ; akıcı hareketlerin nefes, kontrol & konsantrasyon ile birleştirildiği, vücudumuzu yine vücut ağırlığımızı kullanarak daha sağlıklı ve formda bir hale getirmeyi amaçlayan günümüzün gözde sporudur.