100% Güvenli Alışveriş
0212 511 93 98
Sipariş Takibi
Kaliteli Blog
Müşteri Temsilcisi Yukarı Çık
  1. Hırdavat Yapı Market
  2. Sigara Sarma Makineleri
  3. Elektrikli Ocb Slim Sigara Sarma Makinesi
Elektrikli Ocb Slim Sigara Sarma Makinesi

Elektrikli Ocb Slim Sigara Sarma Makinesi

5 5 5945

calbor touch dahil olmak üzere her makarona uyumludur.

5% İndirimli 1.522,50 TL
1.450,00 TL 196,07 USD


Bu ürünü Kapıda Ödemeli satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle Toplu siparişlerinizde
özel fiyat isteyebilirsiniz.
Toptan İste

Elektrikli Ocb Slim Sigara Sarma Makinesi Özellikleri

Tütün doldurma makineleri ve diğer bir çok üründe, markalaşmış olan ocb ismi, elektrikli slim sigara sarma makinesinde de, kalitesini bir kez daha göstermiştir. Ocb makine üretiminde kullanılan, ham madde ve diğer işçilik kalitesi, makineye sistematik ayar vermiştir. Bu özellik sayesinde çalışma esnasında mekanizmaların, sürtünme, takılma gibi sorunların önüne geçmiştir. Slim sigara sarma makinelerinin sorunu olan calbor touch, flitre uyumsuzluğu, elektrikli ocb slim sigara sarma makinesi ile son bulmuştur. Bu makine her çeşit slim makarona uyumludur. Makaronları tam düzgün doldurur. Tütün ayrımı yapmaz. Hemen hemen her tütünü doldurur. Makine üzerine taklan motorun sağladığı güç, kalın kıyım tütünleri bile bıçağın kolayca kesmesini sağlar. Elektrikli olması, uzun süreli kullanımda, kollu sigara sarma makinelerine kıyasen, yorulma eklem ağrıları gibi sorunların yaşanmasını önler. Bu sayede devamlılık artar. Elektrikli ocb slim sigara sarma makinesi, çalışma esnasında çok az ses çıkarar. Evde kullanılabilir. Güçlü ve ağır olan motor sayesindei, makineyi herhengi bir yere montalama ihtiyacı duymadan kullanmanıza olanak sağlar. Uzun süreli kullanımda, genel olarak değiştirilmesi gereken iki parça olan, kaşık ve bıçak tedariğini, www.kalitelial.com sitesinden yapabilir ve bunların nasıl değiştirilmesi konusunda tarafımızdan destek alabilirsiniz. Kare kasa yapısına sahip olan, elektrikli ocb slim sigara sarma makinesi, ağızlığa makaron takma bakımından, sağ ve sol el kullanılabilir şekilde yapılmıştır. Çok yönlü kullanım avantajı sağlar. İyi bir elektrikli slim sigara sarma makinesi arıyorsanız, Elektrikli ocb slim sigara sarma makinesini tavsiye ederiz.

Garanti ve İade Koşulları

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte kalitelial.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bedel İadesi:
  • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 3 iş günü içersinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız pikosis tarafından tanımladığınız hesabınıza geri ödenir. Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.

Ödeme Seçenekleri

Kargo ve Teslimat

Elektrikli Ocb Slim Sigara Sarma Makinesi ile ilgili yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmış olmalısınız!

Giriş Yap Üye ol
Sepetinize eklendi.
<