100% Güvenli Alışveriş
0212 511 93 98
Sipariş Takibi
Kaliteli Blog
Müşteri Temsilcisi Yukarı Çık
  1. Hırdavat Yapı Market
  2. Sigara Sarma Makineleri
  3. Yarı Otomatik Slim Sigara Sarma Makinesi
Yarı Otomatik Slim Sigara Sarma Makinesi

Yarı Otomatik Slim Sigara Sarma Makinesi

5 5 5945

5% İndirimli 2.205,00 TL
2.100,00 TL 283,97 USD


Bu ürünü Kapıda Ödemeli satın alabilirsiniz.

Sepete Ekle Toplu siparişlerinizde
özel fiyat isteyebilirsiniz.
Toptan İste

Yarı Otomatik Slim Sigara Sarma Makinesi Özellikleri

Yarı otomotik slim sigara sarma makinesi, dolum işlemini elektrik yardımı ile gerçekleştiren, kollu sigara sarma makinelerine kıyasen, daha hızlı dolum yapan makinedir. En iyi yarı otomatik sigara sarma makinesi, Top o matic kollu sigara sarma makinesi ile yapılır. Top o matic makine Türkiye piyasasının tütün çeşitliliğine tam uyum sağlar. Diğer çoğu makine, nemli, toz, fazla saçaklı, vesaire. Gibi tütünleri zor doldurur yada dolduramazken, Top o matic makine her tütünü gerektiği gibi doldurur. Yarı otomatik slim sigara sarma makinesi Topmatik makinenin kollu versiyonuna, bazı mataryeller monte edilerek yapılır. Top o matic sigara sarma makinesinin üretiminde kullanılan, tütün kesme bıçağı, tütünü dolduran kaşığı, kaygan tütün haznesi ve özel yapılmış olan flitre takma ağızlığı, makaronların tam dolmasını sağlar. Bu mekanizmalar aynı andada, uzun süreli kullanıma dayanıklılık gösterebilir şekilde tasarlanmıştır. Yapım bakımından kızaklı sistem ile çalışması, tütünlerin ezilmeden, ufalanmadan flitrelere dolmasını sağlar. Bu sayede sigarada erken sönme, kül dökülme gibi can sıkıcı sorunların önüne geçilmiştir. Yarı otomatik slim sigara sarma makinesi, şeffaf tütün haznesine sahiptir. Bu şeffaflık sayesinde, haznedeki tütün miktarını kontrol edebilir ve gerektiğinde tütün eklemesi yapabilirsiniz. Ayrıca bu hazne üzerine tasarlanan ve kullanılması basit olan, tütün sıkılık gevşeklik ayar mekanizması sayesinde, dilediğiniz ayarda makaronlarınızı doldurabilirsiniz. Kullanıcı yönünden bir çok şey düşünülerek meydana getirilen, yarı otomatik slim sigara sarma makinesi, el ve ayak butonları ile kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede bir elinizle makaronu takarak diğer elinizin boşta kalması sağlanır. Mekanizmalara hereket veren motoru hem güçlü hemde sessiz çalışma özelliği taşır. Evde kullanılabilir. Olası tütün sıkışması durumunda, motor gücünün aksamlara zarar vermemesi için, sürücü kartına bağlı koruyucu görevi sigorta mevcuttur. Bu sayede mekanizmalar daha uzun süre kullanılabilir. Hassas mühendislik çalışması ile üretilen, yarı otomatik slim sigara sarma makinesi, kaşık, bıçak gibi belirli zamanlarda değişmesi gereken parçaları, kolayca çıkarılıp, takılabilir yapıya sahiptir. 

Garanti ve İade Koşulları

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte kalitelial.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bedel İadesi:
  • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 3 iş günü içersinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız pikosis tarafından tanımladığınız hesabınıza geri ödenir. Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.

Ödeme Seçenekleri

Kargo ve Teslimat

Yarı Otomatik Slim Sigara Sarma Makinesi ile ilgili yorumlar

Yorum yapmak için üye girişi yapmış olmalısınız!

Giriş Yap Üye ol
Sepetinize eklendi.
<