Spor & Outdoor & Fitness


Cosfer Ultra Lüks Tutamaçlı Bükbük
Cosfer T200 Egzersiz Kondisyon Spor Aleti
Cosfer Multi Fonksiyonel Kapı Barfiksi
Cosfer 61 Cm Beyzbol Sopası-Sarı
Cosfer 61 Cm Beyzbol Sopası-Yeşil
Cosfer 61 Cm Beyzbol Sopası-Mavi
Cosfer 61 Cm Beyzbol Sopası-Kırmızı
Cosfer 61 Cm Beyzbol Sopası-Naturel
Cosfer Pilates Topu 25 cm Mavi
Cosfer Pilates Topu 55 cm Mor
Cosfer Pilates Topu 55 cm Mavi
Cosfer Pilates Topu 65 cm Pembe
Cosfer Pilates Topu 65 cm Mor
Cosfer Pilates Topu 65 cm Mavi
Cosfer Pilates Topu 65 cm Gri
Cosfer Pilates Topu 55 cm Mavi
1 den 24 e 130 (6 sayfa) ürün gösteriliyor


Spor & Outdoor & Fitness

Spor yapmak, hem ruhen, hem bedenen insana iyi hissettirir. İyi ve fit bir vücuda sahip olmak ruhsal ve fiziksel açıdan önemli unsurlardan biri olsa da, aslında en önemlisi sağlık açısından bize getirdiği artılardır. Kalp rahatsızlığı, dolaşım sistemi hastalıkları ve diabet gibi birçok hastalıktan korunmak yada daha az etkilenmenin yolu spor yapmaktan geçer. Sağlıklı yaşamak adına yapılan, bunun yanında sıkı ve biçimli vücuda sahip olmanın verdiği huzur paha biçilemez ve spor yapan bireylerin daha özgüvenli olduğu da kesindir. Spor, vücuda esneklik ve güç kazandırır ve temelinde kaliteli yaşamak vardır. Güçlü bir bağışıklı sistemi içinde önemlidir. Fiziksel zorluklara karşı dayanıklılığı arttırdığı gibi, bedeni yormak, zihni bir o kadar dinlendirmektedir. Spor sürekli yapıldığında sağlıklıdır. Bir yapıp bir yapmamak doğru olmadığı gibi getiriside çok fazla değildir. Bu yüzden, spor yapmaya motivasyon sağlamak için evde elimizin altında bir takım spor aletlerinin bulunması, spor yapmanızı daha disiplinli hale getirecek. Çoğumuz spor yapmaya üşeniriz ve yapsak dahi devamını getiremeyiz. Spor yapmak amaçlı evden dışarı çıkmak, spor salonuna gitmek, bu aktiviteyi daha da dayanılmaz hale getirir. Kendi spor aletlerinizle, kendi evinizde, kendi kendinize hedefler koyacak, hedeflerinize ulaştıkça başarınızın tadını çıkaracaksınız. Yapmaktan zevk aldığınız, daha eğlenceli bulduğunuz ve ihtiyacınız olan bir spor aktivitesini seçip, yapacağınız aktiviteye uygun spor aletlerini edinerek, evde istediğiniz saatte ve fırsat buldukça aletlerinizin sizi hazır ve nazır beklediğini bilmek motivasyonunuzu geliştirecektir. 

Günümüzde, yapılan sporun türüne göre bir çok spor aleti bulunmaktadır. Doğada açık havada yapılan ve kapalı mekanda yapılan spor aktiviteleri için çeşitlendirilmiştir. Bu çeşitlilikle birlikte, vücudun her bölgesinde kullanmak için ayrı ayrı tasarlanmış yada kombine hale getirilmiş spor aletlerini de bulmak mümkündür. Bayanlar daha çok dans ederek, müzik dinleyerek spor yapmayı sever, erkekler ise kuvvetlendiren, güçlendiren, kas yapan ve geliştiren spor dallarını ve spor aletlerini seçerler. Yani her türe, her aktivitiye, her amaca, her spor dalına uygun aletler mevcuttur. Güçlenmek, sağlıklı olmak, kilo vermenin dışında bazı rahatsızlıkların tedavisi sırasında ve sonrasında doktorların yapılmasını tavsiye ettiği, istediği hareketler vardır. Örneğin; dolaşım bozukluklarında, hazımsızlıkta, bel - boyun fıtığı ve düzleşmesinde, felç durumlarında, metabolizmayı düzenlemek adına troid hastalıklarında, eklem rahatsızlıklarında, ortopedik sorunlarda, kas tutulmalarında ve daha sayamadığımız spor yapmanın önemli olduğu birçok rahatsızlıklarda, spor yapmanın ve hareketli olmanın önemi bir kez daha vurgulanmıştır.  Sitemizde bulunan wrist ball güç topu ve delta deluxe el yayını, felç rahatsızlığı geçirmiş hastaların kaslarını kuvvetlendirmek, kol, bilek ve parmakların motor gelişimlerini sağlamak adına yapılan hareketleri  kolaylaştırmak adına kullanabilirsiniz. Kol, bilek ve parmakların eklemlerinde yaşanan güçsüzlükleri ve kireçlenmeleri yine bu aletler sayesinde yok edebilir, ağrılarından kurtulabilirsiniz.

Eğer tek başınıza spor yapmaktan sıkılıyor, sizi motive edecek,  beraber spor yapabileceğiniz partner  ve spor aleti arıyorsanız, yine sitemizde olan  beş parçalı aile boyu vücut çalıştırma ve egzersiz setini gözden geçirebilirsiniz. Eşiniz, abiniz, ablanız, babanız yada çocuklarınızla beraber birbirinize destek olarak ve alet sıkıntısı çekmeden, sıra beklemeden hep birlikte spor yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Evinizdeki ufaklığada spora teşvik amaçlı atlama ipini vererek, oynaya zıplaya spor alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Büyüklere olduğu kadar, çocuklara önerebileceğimiz sporu eğlence haline getiren bir diğer alet ise zıplama ayakkabısıdır, yani funny jumps. 36 - 43 ayak numarasına kadar ayarlanabilir ve vücut ağırlığı 100 kilograma kadar olacak şekilde dizayn edilmiştir. Büyük küçük herkesin severek, zevkle ve eğlenerek kullanacağı bu zıplama ayakkabısını evde, sokakta, tatilde, piknikte, spor salonunda kullanabilirsiniz. Sporu, büyüklere ve küçüklere eğlence haline getiren bu funny jumps zıplama ayakkabısı, vücudun hemen hemen tüm kas gruplarını çalıştırır. Büyükler için kilo vermede etkili bir kalori yakma, küçükler içinse büyük kas gruplarının çalışmasında oldukça etkilidir.

Kullanılan spor aletlerinin dışında bir de spor yaparken sakatlanmamak, zorlanmamak, korunmak, daha sağlıklı  ve kolay spor yapabilmek adına kullanılan yardımcı ürünler vardır. Bunlar korseler, bandajlar, bileklikler, dizlikler, bantlar... vs koruyucu ürünler bulunmaktadır. Bunların dışında spora yardımcı ürünler olarak, sayaçlar, kronometre cihazı, matlar, nabız atışını gösteren aletler, kilometre ölçerler, adım sayarlar, harcanan kaloriyi gösteren cihazlar, hız ölçerler... vb gibi spor yaparken yardım alabileceğiniz gereçler mevcuttur. Kendi spor aletlerinizle, kendi düzeninizde, kendiniz oluşturduğunuz aktivite programınızla, hayatınızı düzene sokmak ve güzelleştirmek için eyleme geçin. Sitemizde bulunan, spor, outdoor, fitness aletleri; şınav çekme aleti, el-göğüs-bilek yayı, kapı barfiksi, fitness aleti, kol ve omuz çalıştırıcı alet, mekik çekme aleti, bilek egzersiz aleti ve bayanların severek kullandığı değişik stildeki plates topunu inceleyebilir, dilerseniz sipariş verebilirsiniz.

Spor & Outdoor & Fitness

Spor & Outdoor & Fitness