Traş Makineleri


Powertec TR-458 Tıraş Makinesi
Rozai HQ-205 Saç Sakal Kesme Makinası
Htc Ct-109 Profesyonel Saç Kesme Makinesi
Bebek Saç Kesme Makinesi
Pritech RF-026 Şarjlı Traş Makinesi
Bonhair HD-3500 Şarjlı Traş Makinesi
Powertec TR-2700 Şarjlı Traş Makinesi
Powertec TR-258 Şarjlı Tıraş Makinesi
Powertec TR-458 Şarjlı Traş Makinesi
Powertec TR-1200 Şarjlı Traş Makinesi
1 den 24 e 209 (9 sayfa) ürün gösteriliyor


Traş Makineleri

Bakımlı erkek, hem temizliğine hem de kendisine özen gösteren erkektir. Kendisine saygısı olan, kendisini seven her insan bakımlıdır. Kişi, kendisine ve çevresine duyduğu saygıyı bakımıyla aksettirir. Kişisel temizliğine ve görünümüne önem verenler, daha fazla özgüvenlidirler. Bakımlı olmak bir nevi kişisel terapidir aslında ve bakımlı olmak önce temiz olmakla başlar. Her şeyden önce, vücutta estetiği ve görüntüyü bozan tüylerden kurtulmak, temizlikle alakalı olarak ilk sıradadır. Saçları düzenli olarak kestirmek, uzun ise sakal ve bıyıklara şekil vermek veya traş olmak, burun - kulak - yanaklarda çıkan istenmeyen tüylerden kurtulmak, temizlik ve görünüm açısından yapılacakların en başında gelir.

Günümüzde erkek bakımını kolaylaştıran birçok ürünler ve makineler bulunmaktadır. Çalışan ve sosyal ortamlarda sıkça bulunan beylerin, bakımına zaman ayırabilmek en büyük sorunudur. Kısa zamanda birçok kişisel bakımı bir arada yapabilmek erkekler için önemlidir. Her gün traş olan yada bulunduğu ortam ve meslek sebebiyle olmak zorunda olan biri için, her gün berbere zaman ve bütçe ayırmak büyük elzemdir. Bu yüzden bir çok erkek, kişisel bakım ürünleri ve makinelerini evde bulundurmayı tercih etmektedir. İstediği saatte istediği zaman elinin altında kullanıma hazır olan tıraş makinesi beyler için kurtarıcıdır.

Teknolojisin gelişmesiyle birlikte birçok markanın, bir çok çeşitli traş makineleri bulunmaktadır. Tek bir işlem yapanların yanısıra birden çok işlevi olan traş makineleri mevcuttur. Saç, sakal, bıyık, favori düzeltme, burun ve kulak kıllarını alma işlemleri tek bir makineyle yapılabilmektedir. Sitemizdeki ürünlerden örnekleyecek olursak ; Philips 9u bir arada erkek bakım kiti ve moser profesyonel saç- sakal kesme makinelerine göz atabilirsiniz.

 Kısaca bahsedecek olursak, philips 9 u bir arada erkek bakım kiti ; Bu bakım kiti saç, sakal ve tüm vücut için kullanıma uygun olarak çeşitli başlıkların tasarlanarak üretildiği, kullanım alanı genişletilmiş erkek bakım kitidir. Erkek bakımına yeni bir boyut kazandıran philips bakım kiti, bakımı kolay ve zevkli hale getiriyor. 1 saatlik şarj süresinden sonra 50 dakika kullanılabilme kapasitesine sahiptir. Turbo özelliği vardır. Kesilmesi zor olan saç, sakal, bıyık, vücut tüylerini turbo tuşuna basıp makinenizin gücünü arttırarak traş ve kesimlerinizi çok daha kolay yapabilirsiniz.

Saç sakal bıyık favori düzeltme burun ve kulak kıllarını alma ense tüylerinden kurtulma ve ense düzeltme ve tüm vücutta kullanabileceğiniz bir sürü ekipmana sahiptir. Kendi saç stilinizi ve şeklinizi oluşturmanız için bu taraklar büyük kolaylık sağlar. Saçlarınızı istediğiniz uzunlukta kesmeye ve şekillendirmeye uygun ayarı seçerek yada farklı tarak seçeneğini kullanarak yapabilirsiniz. 3 ila 20 mm uzunluk ayarı yapılabilen tarağıyla tercih ettiğiniz saç uzunluğunu seçip kesim işleminizi yapabilirsiniz. Burun ve kulak kulak kıllarını rahatça kesebilmek için farklı bir başlığı vardır. Görünümünüzü olumsuz olarak etkileyen bu istenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Pürüzsüz bir şekilde sakal tıraşı yapmanın yanı sıra cildinizi korumak amaçlı yuvarlatılmış uçlara sahiptir. Sinek kaydı denen pürüzsüz şekilde traş olunabildiği gibi, dilerseniz kirli sakal olarak tabir edilen uzunlukta traşınızı olabilirsiniz. Özel kirli sakal tarağını kullanarak 1 mm den 12 mm ye kadar bırakılmak istenilen sakal uzunluğu ayarlanabilmektedir. Hipoalerjeniktir.

Hassas ve alerjik cilt yapısına sahip kişiler için bu önemli bir özelliktir. Vücudun diğer bölgelerinde de kullanıldığı için ergonomik yapıya sahiptir. Kıvrımlı ve girintili bölgelerde kullanımı kolaylaştırılmıştır. Üzerinde şarjın azaldığını gösteren ışık bulunur. Traş makinenizin kullanımı 10 dakikanın altına düştüğünde bu ışık yanıp sönmeye başlar. Yüksek performans gösteren bıçaklara sahiptir. 

Bazı traş makineleri sadece saç ve sakal keserken philips 9 u bir arada bakım kitiyle tüm vücut temizliğinizi tek bir makineyle yapabilme imkanı sağlar. Tek yapmanız gereken sadece başlıkları değiştirmektir. Philips bakım kiti bakım anlayışınızı değiştirecek.

Bir diğer ürünümüz farklı bir markada olan moser ;

Moser ; Alman teknolojisinin en bilindik markasıdır. Gittiğiniz berberlerde ve erkek bakımı yapılan salonlarda, profesyonellerin kullandığı marka olarak en çok karşılaşacağınız makinelerden biridir. Markanın bir çok modelleri bulunmaktadır. Islak ve kuru kullanabileceğiniz modelleri olduğu gibi, elektrikli veya şarjlı olarak kullanılan modelleride bulunmaktadır. Sadece saç kesimi yada sakal kesimi yapılabilen modellerinin yanında, bir çok işlemi bir arada yapan modelleride mevcuttur. Özel üretim paslanmaz çelik bıçaklar, belkide moser'in bu kadar tutulmasını sağlayan en önemli özelliği olmuştur. Piyasada bulunan diğer traş makinelerine nazaran daha büyük üne sahip olmayı başarabilmiştir. Sağlamlığı ve dayanıklılığı bakımından tam not alan moser, bu işi yapan profesyonellerin ellerinden düşmemektedir. Berberlerde ki günlük kullanım sayısını düşünecek olursak, kişisel kullanım için aldığımızda evladiyelik denecek kadar sağlam bir yapıya sahiptir. Olası bir durumda yedek parçalarıda rahatlıkla bulunabilen markadır. Sağlam ve yüksek hızda çalışan güçlü motora sahiptir. Bu nedenle traş olma işlemini mükemmel şekilde yapar. Kırmadan koparmadan, acıtmadan, hassasiyetle ve pürüzsüz şekilde  traş olma imkanı sunar. Yine bu güçlü motoru ve keskin çelik bıçakları sayesinde, saç kesimi yapmak için kullanılan moser markalı saç kesim makineleri, diğer makineler gibi saçınızı çekiştirmeden tek çırpıda kesim yapmanızı sağlar. Moser' in sitemizde bulunan birçok  modellerine bakabilirsiniz.

Erkekler için kişisel bakım ürünü olan traş makinelerinin bakımı ve temizliği çok kolaydır. Bir çoğu yıkanabilir özelliktedir. Hijyen bakımından yıkanabilir olmaları önemli bir özelliktir. 

Diğer aile fertleriyle makinenizi paylaşıyor iseniz, temizlenme ve yıkamanın mümkün  olduğu traş makinelerini seçmek faydalı olacaktır. 

Traş makinalarının bakımı ise temizliğinden çok daha kolaydır. Traş makinenizle kutunun içinde gelen bakım yağını, traş sonrasında temizliğini yaptığınız makinenize sürerek muhafaza ettiğiniz sürece, traş makinenizin ömrü bir o kadar uzun olacaktır. 

Ayrıyeten, yine traş makinenizle birlikte gelen küçük fırça yardımıyla, makinenizin üzerinde kalan kılları temizleyerek performansının düşmesini engellemiş olacaksınız.

Traş makinenizi kullanmaya alıştıktan sonra, bir daha jiletle traşa dönmeyeceksiniz.

Çünkü traş makineleri jilet gibi tahriş, kaşınma, kesme ve girintilerde tüyleri uzunlu kısalı bırakmaz. 

Çok daha düzgün traş eder ve cildin hassasiyetine uygun ayardadırlar.  Cillte kızarma ve kaşıntı yapmadan daha kısa zamanda traş olmanızı sağlarlar. Tasarımları oldukça geliştirilmiş olup ergonomiktir. Kesinlikle daha pratiktir.  

Günlük traşınızı zorlanmadan, fazla zaman harcamadan olup, evden içiniz rahat şekilde çıkabilirsiniz. 

Haftanın 5 günü jiletle traş olmanın zorluklarını ve görünümü bozan kesikleri yaşamazsınız.

Bütçenize ve kullanımınıza uygun daha bir çok saç- sakal kesme makina marka ve modellerini kalitelial.com sitesinde  bulabilir, sipariş verebilirsiniz.

Traş Makineleri

Traş Makineleri