Wizzit My Twizze Mini Epilasyon Cihazı
Powertec TR-458 Tıraş Makinesi
Rozai HQ-205 Saç Sakal Kesme Makinası
Ağrısız Lazer Epilasyon Cihazı
Htc Ct-109 Profesyonel Saç Kesme Makinesi
Bebek Saç Kesme Makinesi
Raks Mona 1000w Saç Kurutma Makinesi
CVS DN7703 Papatya Epilasyon Cihazı
Pritech RF-026 Şarjlı Traş Makinesi
Bonhair HD-3500 Şarjlı Traş Makinesi
Powertec TR-2700 Şarjlı Traş Makinesi
Powertec TR-258 Şarjlı Tıraş Makinesi
Powertec TR-458 Şarjlı Traş Makinesi
Powertec TR-1200 Şarjlı Traş Makinesi
1 den 24 e 378 (16 sayfa) ürün gösteriliyor


Kozmetik & Kişisel Bakım

Her insan bakımlı olmak ister ve kendine bakan her kadın güzel, her erkek yakışıklıdır.

Fakat bunu yapacak kiminin zamanı, kiminin ise becerisi olmaz. İşte tam bu noktada sitemizde bulunan kişisel bakım ürünleri imdadınıza yetişecek.

Kişisel bakım dediğimizde aklımıza ilk gelen, belirli aralıklarla yapılan vücut temizliği ve görünümü güzelleştirmek adına yaptığımız işlemlerin tümüdür.

Her insan, özellikle bayanlar kendini bakımlı görünce ve ilgilenince mutlu olurlar. Mutlu olmanın ise ruh sağlığı üzerinde olumlu etkisi vardır. Kendinle ilgilenen ve şımartmayı seven, bakımını alışkanlık haline getirmiş bay ve bayanların işlerini kolaylaştıracak birçok kişisel bakım ürünleri ve makineleri bulunmaktadır.

Bu ürün ve makinelerde kendi aralarında vücutta kullanıldıkları bölge ve yaptığı işlemlere göre ayrılırlar. Yüz bakımı, ayak sağlığı ve bakımı, saç-sakal şekillendirme ve bakımı, kilo kontrolünü sağlama ve zayıflama, ağız-diş sağlığı ve bakımı, epilatörler, epilasyonlar, traş makineleri, kozmetik ürünleri... vb kişisel bakıma hizmet eden ve kişisel bakımı kolaylaştıran ürün ve makineler bulunmaktadır.

Mutlu olmanın yolu kendinizi sevmekten geçer. Kendinizi sevmek ise sağlığınıza, bakımınıza ve görünümünüze önem vermekle başlar.

Unutmayın, insan görüntüsüyle karşılanır ve nereye giderseniz gidin, insanlar iyi görünümlü kişilere daha bir özenli davranış sergilerler. Bu sebeple, insanlar üzerinde bıraktığınız ilk intiba daha sonraki ilişki düzeyinizi etkileyecektir.

Kişisel temizliğe önem vermek aslında sağlığa değer vermektir. Bakımsa kişinin kendine verdiği önemin en büyük göstergesidir.

Güne başlarken yapacağınız 10-15 dakikalık bakım, kendinizi gün boyu iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Kullanılan ürün ve uygulamalar değişse de, kişisel bakım bay- bayan ayırtetmeksizin iki taraf içinde geçerli ve önemlidir.

Kendini bakımsız bırakmak, kendinden vazgeçmektir.

Görüntüyle paralel olarak bazı kişisel bakım ürünlerinin sağlık üzerinde de etkisi büyüktür. 

Ayak Bakımı

Ayak, bilindiği üzere birçok sinir noktasını barındıran ve gün boyu bizi taşıyan organdır. Nasır, tırnak batması, topukta deri kalınlaşması ve çatlaklar... vb gibi bazı sorunların önüne geçmek ve rahatlatmak kişisel bakım ürünleri ve aletleriyle rahatlatmak mümkündür.

Yada ağız ve diş bakımı ürünleri olarak ağız losyonları, diş ipleri, çeşitli temizleyici ve fırçalarla, ağızda ve dişlerde ortaya çıkan sorunların önüne geçmede büyük rol oynamaktadır.

Bunun gibi birçok kişisel bakım yapılan alanlarda, görünüm ve bakım için değişik ürün ve makinelerle yaptığımız işlemler bize sağlık olarak geri dönecektir.

Eskiden traş malzemelerinden ileri gitmeyen  erkek bakım ürünleri, günümüzde kozmetikten, aletlerden, makine ve ürünlerden oluşan birçok kişisel bakım ve temizlik malzemelerini beylerin hizmetine sunmaktadır.

Bakım yapmayı ve yaptırmayı seven beylere ve hanımlara hitaben üretilen ve halen geliştirilmekte olan bu ürünler sitemizde çeşitleriyle mevcuttur.

Günlük hayatta en çok lazım olan ve en çok kullanılan kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini, değişik markalardan çok çeşitli olarak sitemizde bulabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.


Moser Traş makinesi;

Üstün Alman teknolojisiyle üretilmiş Moser markası, erkeklerin kişisel bakım ve temizliğini kolaylaştıran birçok ürünle karşımıza çıkmaktadır. 

Kalitesiyle ve profesyonel olarak tasarlanmış yapısıyla, kullanıcıların ve bu işi yapan berberlerin en çok tercih ettiği marka olarak birinci sırayı almıştır.

Kablolu ve kablosuz olarak kullanımıza uygun modelleriyle, her kesime, her bütçeye ve kullanım amacına göre moser ürünleri bulunmaktadır.

Üretilenlerin arasında en dayanıklı, en sağlam ve en kaliteli marka olan moser'le, saç-sakal kesimi, favori düzeltme, ense traşı olma gibi işlemlerinizi kendi evinizde, kendi stilinizde kesebilir ve şekil verebilirsiniz.

Hergün traş olmak zorunda olup berbere zaman ve bütçe ayıramayanlara kısa zamanda pürüzsüz şekilde traş olma imkanı sunuyor.

Saç kesimini de ustaca yapan moser, özel ve çelikten üretilmiş keskin bıçaklarıyla saçlarınızı çekiştirmez, kırmaz ve koparmaz. 

Tarak seçenekleriyle istediğiniz uzunlukta ve istediğiniz şekilde saç kesiminizi yapabilirsiniz.

Sitemizden moser saç kesme ve moser sakal kesme makine çeşitlerine bakabilirsiniz.

Dilerseniz tüm bunları bir araya toplayan panasonic erkek bakım kitine yine sitemizden sahip olabilirsiniz. Tüm vücut için tasarlanmış panasonic erkek bakım kiti ile yapamayacağınız şey yok !

%100 su geçirmez özelliğiyle, ister ıslak, ister kuru olarak kullanma imkanı vardır.

Saç - sakal - bıyık kesme ve şekillendirme, ense ve favori düzeltme, koltukaltı ve bikini bölgesi temizliği gibi bütün işlemlerinizi tek bir makineye sahip olarak yapabilirsiniz. Pratik kullanımı ve çok fonksiyonlu olması sebebi ile bakımınızı, temizliğinizi ve şekillendirmenizi daha kısa zamanda yapabilirsiniz. 4 farklı tarak başlığı ile ayarlanabilir kesme uzunluğu, saçınızı kesme ve şekillendirmenizde değişik seçenekler sağlar.

Özel üretim bıçakları paslanmaz ve hipoalerjeniktir. Hassas tene ve cilde sahip olanlar için bu önemli bir özelliktir ve asla tahriş etmez.

Temizliğine ve bakımına özen gösteren beyler, bu bakım kiti tam size göre...

Her bütçeye ve kullanıma uygun birçok marka ve modellerdeki erkek bakım ürünleri sitemizde mevcuttur.


Saç Kurutma Fön

Kişisel bakım olarak, bayanların en çok kullandığı ürünler saç kurutma, fön ve saç şekillendiriciler değişik marka ve modellerde piyasaya sunulmuştur. Saç şekillendiriciler arasında en çok kullanılanlar ise, saç düzleştiriciler, saç maşası ve saç örgü makinasıdır.

Babyliss otomatik saç maşası harika bukleler yapmak için tasarlanmış bir üründür. Saçınıza sarmanıza gerek kalmadan otomatik olarak düzgün bir şekilde içine alarak sarar ve saçı her yönden ısıtarak bukle yapmayı gerçekleştirir. Zamanlayıcı ayarıyla size ne zaman saçınızı bırakmanız gerektiğini sesli olarak hatırlatır. Değişik saç yapısına göre, saçınızın zarar görmemesi için üç farklı ısı ayarı seçeneği vardır. Kısa ve uzun saçlar için uygundur. Güzelliğinize güzellik katacak babyliss otomatik bukle yapıcı makineyle, kuaföre zaman ve bütçe ayırmadan, evinizin rahat ortamında ve çok kısa sürede hazırlanarak, kuaföre gitmiş edasıyla dışarı çıkacaksınız.

Ve yine babyliss'in sunduğu saç örgü makinesiyle değişik saç stilinizi oluşturabilirsiniz.

Saç kurutma, saç şekillendirme ve saç düzleştiricilere, değişik marka ve ürün çeşitlerine sitemiz kalitelial.com dan bakabilirsiniz.


Epilatör Ve Epilasyon

İstenmeyen tüylerden acısız, pürüzsüz ve kolaylıkla kurtulmanın yolu epilatörlerden geçer. Ağdaya göre daha kısa tüyleri dahi alır ve jilet gibi kısa sürede çıkmasına izin vermez.

Kablolu, pilli, şarjlı, ıslak ve kuru kullanılabilen modelleriyle size uygun kullanım kolaylığı getirilmiştir. 

Birçok markanın geliştirdiği epilasyon aletlerinden, sitemizde başlıca bulunan braun, panasonic, philips, arzum, sinbo, king, cvs, gemei, pritech... vb markaların değişik ürünlerini inceleyebilir, kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz epilasyon aletini sipariş edebilirsiniz.

Braun silk epil 7 epilatörü ister epilatör olarak kullanabilir, isterseniz anında traş makinesi başlığı ile traş makinesine döndürebilirsiniz. 

Duşta ve banyoda kullanım için %100 su geçirmez özelliğiyle rahat ve güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.

En ince ve en kısa tüyleri bile kolaylıkla alır, masaj sistemi sayesinde cildi uyararak acı hissini yok eder.

Döner başlığı sayesinde cildinize daha iyş temas ederek, kıvrımlı hatlarda daha iyi sonuç almanızı sağlar.

8 adet değişik aparatıyla epilatör yada traş makinesi olarak kullanmanızın yanı sıra, koltuk altı ve bikini bölgesi için daraltılmış başlıklar, vücut temizliği yapmada size kolaylık sağlaması için geliştirilmiştir.

Bugüne kadar kullanılan epilatör aletlerinin arasında en pratik ve en konforlu olanıdır.

Temizliği çok kolaydır. Cımbızların arasında kalan tüyleri temizlemek için içinde minik fırçası bulunmaktadır. 

Kullandığınız bölgeye göre değişen 2 hız ayarı seçimi vardır. Hassas bölgeler için 1'i kullanırken diğer bölgelerde ikinci hız ayarını seçebilirsiniz.

Üzerinde buluna ışığı sayesinde epilasyon yapacağınız bölgeyi ve tüyleri daha rahat görebilirsiniz. Tam şarj olduğunda 50 dakikalık kullanım süresi olmakla birlikte, istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Fırça başlığı sayesinde vücudunuzun istediğiniz bölgesine peeling yaparak ölü derilerden kurtulabilirsiniz. Bununlada kalmayarak titreşimi sayesinde aynı anda masaj yaparak rahatlamanızı sağlar.

Braun silk epil 7 en kısa tüyleri almakla birlikte asla batık sorunu yapmaz ve cildinizi tahriş etmez.

Kozmetik & Kişisel Bakım

Kozmetik & Kişisel Bakım