Yele Ahşap Saplı Katlanır Av Bıçağı
Apache India Kemik Renkli Sap Av Bıçağı
Yele Ahşap Saplı Kablo Çakısı
Columbia B-119 Ahşap Saplı Av Çakısı
Samurai JM-123 Ahşap Saplı Av Bıçağı
Columbia Kemik Saplı Av Bıçağı
Apache India Siyah Av Bıçağı
M&Y Çift Ağızlı Mavi Av Çakısı
M&Y Çift Ağızlı Siyah Av Çakısı
M&Y Türk Bayraklı Av Çakısı
Borax Kırmızı Av Bıçağı
Apache India Titanyum Av Bıçağı
Columbia Mavi Metal Av Çakısı
Columbia Sarı Metal Av Çakısı
Opinel Ahşap Saplı Inox No 12 Çakı
Opinel Ahşap Saplı Inox No 9 Çakı
Opinel Ahşap Saplı Inox No 8 Çakı
1 den 24 e 1019 (43 sayfa) ürün gösteriliyor

Av Kamp Malzemeleri;

Kamp, monoton ve stresli şehir hayatından birkaç günlüğüne de olsa kurtulmak, doğayla başbaşa kalmak adına yapılan en güzel tatil şekillerinden biridir.  Hem doğayı hem de doğa sporları sevenler için, kamp yapmak en güzel aktivitiyedir. Fakat kamp kurmanında olmazsa olmaz kamp malzemeleri vardır. Doğayı korumanın yanı sıra kendinizi de doğadan korumak, konforlu bir kamp tatili yapmak için sitemizde bulunan av ve kamp malzemeleri başlığında ihtiyacınız olan ne varsa bulmanız mümkündür.  Devletin, kamp kurmak isteyenler için belirlediği alanlar dışında, kendine özgün yer belirleyip kalabalık kamp alanlarını tercih etmeyenlerin mutlaka bulundurması gereken bazı eşyalar ve malzemeler vardır. Bunlardan biri çadırdır.

Kamp Çadırı; 

Sıcak yada soğuk hava şartlarından korunmak ve kamp alanında  sizin eviniz olacak en önemli gereçlerden biridir. Kişi sayısı ve bulunduğunuz ortamın hava şartlarına göre  seçmeniz gereken çadır çeşitlerini ve özelliklerini kalitelal.com sitesinde bulabilirsiniz. Gideceğiniz kamp yerinde ağaç olmaması durumunda seçilecek çadırın çardaklı olması ve sineklerin, böceklerin, haşeraların da olabileceği düşünülerek mutlaka tenteli olması konforlu bir gece geçirmeniz için önemlidir. Yağmurdan ve sıcaktan etkilenmeden konaklamanızı sağlar. Doğaya, mevsime, kurulacak alana ve kişi sayısına göre seçtiğiniz kamp çadırınızın keyfini 5 yıldızlı otellerin veremeyeceği kesindir. Kamp yaparken kullanacağınız bu mini barınak, genel hafif ve sağlam malzemeden yapılmıştır. Taşınması ve toplanması kolaydır. Pikniğe, ava, kampa gittiğinizde barınma ihtiyacınızı karşılayacaktır. Kuracağınız çadırın  zeminide rahat etmeniz için önemli bir etkendir. Çadır kuracağınız alanda düzgün zemin bulamazsanız, gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra çadırınızın zemininde kullanmanız için matlar bulunmaktadır. Bu matlar çeşitli ebat ve kalınlıkta olup, oturacağınız yada yatacağınız zemini yumuşatırlar. Kamp çadırınızın içen döşediğiniz matlar, geceyi çok daha konforlu, çok daha rahat geçirmenizi sağlar. Balık tutarken oturmak için yada doğada yürüyüş yaparken dinlenmek amaçlı zemine serip, zemin bozukluğu ve ıslaklığından etkilenmeden oturup dinlenebilirsiniz. Deniz kenarına tatile gittiğinizde de tatilinizi ekonomik hale getirmek için çadır kullanarak konaklayabilirsiniz. Böylece tatilinizi, günü ve geceyi doğayla iç içe, baş başa  geçirebilir keyfini çıkarabilirsiniz. Kurması pratik ve kolay, içinde kalması ayrı bir zevk olan bu seyyar ev çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Barınma ihtiyacını giderdikten sonra, diğer gerekli araç ve malzemelerden biri aydınlatma ihtiyacıdır.


Aydınlatma Gereçleri;

Daha Fazla.

Işıldakfenerkafa lambasıprojektörlerel fenerleriled lambabalıkçı fenerikamp lambası, zoomlu avcı el feneri, acil durum aydınlatma kiti.. vb  birçok aydınlatma gereçlerinin türlerini ve daha bir çok  çeşidini sitemiz kalitelial.com dan ulaşabilirsiniz.

Av, piknik ,kamp ve açık alanda yapacağınız tatil ve geziler için çok çeşitleri bulunan aydınlatma gereçlerinin, kullanılacağı alana göre seçim yapılması önemlidir. Herkesin bütçesine ve yapacağı aktiviteye göre değişen aydınlatma gereçleri ve kullanacağı aydınlatma ekipmanlarını sitemizden temin edebilirsiniz. Gittiğiniz yerde hem telefonunuzu şarj etmek hemde  el feneri olarak kullanabilmek için powerbanklı el fenerini tercih edebilirsiniz. Bluetooth hoparlörlü olan el feneri türü ile ise doğada yüksek sesle müzik dinlemenin keyfini çıkaracaksınız. Şarjlı, pilli, ledli, zoomlu kafa fenerlerini gece avı yaparken ve gece doğanın tadını çıkarmak için yaptınız gezi ve yürüyüşlerde kullanabilirsiniz. Led sayısı ve kullandığı enerji gücüne (pilli, şarjlı) göre değişebilen ışıldaklar evlerde elektrik kesintilerinde kullanıldığı gibi, tatilde çadırlarda ve av malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Projektörler ise sağlamlığıyla, akülü olması sebebi ile uzun yıllar kullanabileceğiniz, darbelere dayanıklı, ister arabada, ister evde,ister kampta, ister balık avı ve diğer avlarda, isterseniz gideceğiniz her yere götürebileceğiniz taşınması kolay, katlanabilir ve yüksek aydınlatmalı aydınlatma gerecidir. Eğer gittiğiniz yerde elektrik enerjisi ve şarj edecek güç yoksa size güneş enerjisini ışık enerjisine dönüştürebilen fener işini en iyi şekilde yapacaktır. Çeşit çeşit ihtiyaçlara cevap veren aradığınız özelliğe uygun aydınlatma gereçlerini bulabileceğiniz, sitemizin av ve kamp malzemelerini bölümünü gezmenizi tavsiye ederiz.


Pusula , Dürbün, Teleskop, Büyüteç ;

Eğer gittiğiniz yer bilmediğiniz bir yer ise ve doğa gezintisi ve treeking yapmayı seviyor ve düşünüyorsanız yanınıza mutlaka ama mutlaka  dürbün ve pusula almayı unutmayın. Aksi halde kaybolmanız durumunda yanınızda  size en çok yardımı olacak gereçlerdendir. Yön tayini yapmak için pusulayı, görüş alanınızı büyütmek ve genişletmek için dürbünü kullanmanız gerekebilir. Yada av için çıktığınız gezide, gözün göremediği alanlardaki av hayvanlarını görebilmek için dürbün kullanmanız en akıllıca çözümdür.  Görüntüyü büyütmeye ve  uzağı yakınlaştırmaya yarayan dürbünlerde çeşitlere ayrılır. Tek gözlü olanı, zoomlu olanı, avda kullanılanı, su geçirmeyeni ve hassas lenslere sahip, ayın yansıttığı ışığı kullanarak gece görüşü sağlayan gece görüşlü dürbünler gibi değişik özelliklere sahip dürbünler vardır.


Teleskop ; 

Gökbilimciler, astrolojijle uğraşanlar, hobi edinenler ve gözlem yapmayı ve deneyimlemeyi sevenler ve bunu doğada yada evde yapmak isteyenler için çözünürlüğü yüksek ve cisimlerin çok daha büyük görülmesini sağlayan alettir. Rasathanelerde de  gök yüzündeki hava hareketlerini, cisimleri belirlemek ve buna göre hava durumu tahmini yapmak amaçlı kullanılmaktadır.


Büyüteç ;

Görüntülenen küçük nesneleri büyüterek gösteren mercektir. Evde hobi olarak nesnelere büyük görüntüyle bakmak, yaşlıların ve göz bozukluğu olanlar için göremedikleri cisimleri büyüterek daha net görmelerini sağlar. Yada bir cismi detaylandırarak, detayların daha farkedilir olmasını sağlayabilmemiz için kullandığımız araçtır. Kamp alanlarında, evde, piknikte, avda, ve aracımızda kullanmak ve bulundurmak amaçlı taşıdığımız bazı kesici aletler vardır. Bunlardan bazılarını aşağıda sizin için ele aldık.


Çakı, Bıçak Ve Balta ; 

Eğer kuracağınız kamp alanı ve gideceğiniz av bölgesi olan doğada yırtıcı hayvanların çok olduğu bir bölgede ise korunmak ve kullanmak amaçlı yanınızda bulundurulacak gereçlerden biriside av çakısı, bıçağı ve baltalarıdır. Kampta, piknikte, avda  yada gittiğiniz diğer açık alanlarda yiyeceklerinizi doğramada, parçalamada kullanabileceğiniz gibi, farklı alanlarda kullanılmak üzere farklı şekilde üretilmiş çeşitleri bulunmaktadır. Savunma amacından çok, günlük hayatta kullanabileceğimiz, üzerine değişik yardımcı aletler eklenerek kullanım yerleri genişletilmiş olan çeşitlerini bulmak mümkündür. En ufak modelinden tutun, en büyük modeline kadar veya edineceğiniz  bir isviçre çakısı  günlük işlerinizde size yardımcı olacaktır. Kimi zaman yiyecekleri doğrama, kimi zaman tornavida, kimi zaman testere olarak kullanabileceğiniz bir sürü bıçak ve çakı çeşidini sitemizin en geniş yelpazesi olan bölümü çakı, bıçak ve balta başlığı adı altında inceleyebilir, zevkinize ve kullanımınıza uygun işlevine göre seçim yapabilirsiniz.

Daha Az.

Av Kamp Malzemeleri

Av Kamp Malzemeleri